Plugins - Gutenberg - Stable (latest release) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Documentation
eo: Dokumentado

en: Select Category
eo: Elektu kategorion

note: Author of the plugin
en: Gutenberg Team
eo: Teamo de Gutenberg

en: Demo
eo: Demonstraĵo

note: translators: %s: human-readable time difference.
en: %s ago
eo: antaŭ %s

note: translators: %s: human-readable time difference.
en: %s from now
eo: %s pli poste
